KONTAKTY

BuBiModel.com
Křišťanovice 71
79368 Dvorce na Moravě
tel: +420 737 080 218
bubimodel@gmail.com

NOVINKY

arr3NOVÝ PRODEJCE DELTAX.CZVážení přátelé rádi bychom Vás informovali o novém prodejci f. Deltax.cz z Všestar. Jako u jediného... arr310.3.2017Do nabídky přidány náklady velikost N 1/160...

O nás
O nás

 

Kdo jsme a co děláme?

Jsme malá rodinná firma z podhůří Jeseníků.

Co děláme?

Zabýváme se především ruční kusovou, malosériovou a zakázkovou výrobou železničních modelů, železničních, ale i ostatních objektů a různých doplňků v měřítcích 0 -1:45  HO 1:87  TT-1:120  N-1:160.  Při výrobě vycházíme pokud možno z původní výkresové a technické dokumentace a reálných předloh s použitím přírodních materiálů. Nesetkáte se u nás s vstřikovanými plastovými výlisky. Krom uvedeného jsme připraveni na zakázkové zhotovení prezentačních modelů různých objektů, prezentačních modelů výrobních zařízení atd. Můžeme nabídnout i zakázkové práce na CO2 laseru s plochou 600x400mm a gravírovací frézkou s plochou 270x370mm.

 

Jak jsme začínali?

Začali jsme v podkroví rodinného domu v roce 2010. Naše první prezentace se uskutečnila v roce 2012 na veletrhu Spielwarenmesse v Norimberku.Dle oficiálních ohlasů to nebyla prezentace neůspěšná. Následovaly další veletrhy    a hodnocení : například model roku       v kategorii TT staveb za model nádraží Tatranská Polianka - soutěž kterou pořádá TTKurier v roce 2013. Následně přišla i spolupráce                     s renomovanými prodejci i výrobci, bohužel většinou mimo naší republiku.    I při maximální skromnosti můžeme řici, že naše výrobky je možno najít například v NSR, Maďarsku, Švýcarsku, Španělsku, Finsku ale i v USA.

Co chceme?

Chceme být seriózní rozvíjejcí se firmou, jejíž výrobky i vztahy budou čisté jako jesenická příroda, která dovede vždy potěšit, uspokojit i překvapit, ale nikdy nezklame. Je však zbytečné o tom jen mluvit.  Je těžké a ne vždy správné hodnotit podle toho co jsem slyšel, nebo si přečetl. Přesvědčte se!